
13 130 ₴
Накопичувачі WD Red Pro призначені для цілодобової роботи з великими обсягами даних у розрахованих на багато користувачів комерційних і корпоративних середовищах NAS. Накопичувачі WD Red Pro забезпечують швидкодію, масштабованість та надійність, необхідні підприємствам для зберігання, обміну та спільної роботи з великими обсягами даних у мережевих системах зберігання з кількома відсіками, оптимізованими для масивів RAID.
Оптимізовано для роботи в мережевих пристроях зберігання з NASware
Ексклюзивна технологія NASware компанії Western Digital дозволяє точно налаштувати параметри диска відповідно до робочих навантажень мережевої системи зберігання, що сприяє підвищенню швидкодії та надійності.
Для безперервної експлуатації
Жорсткі диски WD Red Pro розроблені з урахуванням жорстких вимог цілодобової роботи з величезними обсягами даних у розрахованих на багато користувачів середовищах NAS і підвищують довговічність системи.
Захист від надмірної вібрації
Жорсткі диски WD Red Pro оснащені датчиками вібрації при обертанні (Rotation Vibration, RV), які передбачають та активно протидіють перешкодам, спричиненим підвищеною вібрацією. Завдяки розсіюванню надмірної вібрації по корпусу диска знижується турбулентність, зберігається швидкодія та забезпечується захист дисків.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Призначення | Для мережевих сховищ |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 720 г |
| Висота | 26.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Гарантія в місяцях | 60 |
| Додаткова інформація | унікальна технологія NASware |
| Максимальний рівень шуму | 36 дБ |
| Місткість накопичувача | 6 ТБ |
| Робоча температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | WD Red Pro |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 6.9 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
| Час напрацювання на відмову | 2 500 000 рік |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 238 Мб/с |