



158 ₴
Мережевий зарядний пристрій HOCO C12Q Smart QC3.0 charger White ─ це якісний мережевий адаптер, який допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.
Якісний блок зарядки необхідний для безпечного заряджання гаджетів та для того, щоб не пошкоджувати їхні акумулятори. В цій моделі є ідеальне співвідношення параметрів сили струму і напруги, що гарантує швидке поповнення заряду навіть найпотужніших акумуляторів.
Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн , зовнішній корпус виготовлений з ABS-пластику та вогнетривкого полікарбонату , які стійкі до високих температур та зовнішніх пошкоджень .
Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В .
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.
Особливості:
−ABS+PC ─ вогнестійкі, міцні та довговічні матеріали.
−Максимальна сила струму: 3 А;
−Максимальна потужність: 18W;
−Підтримка швидкої зарядки QC;
−Захист від перевантаження по струму та перенапруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| C12Q Smart | HOCO |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихід | 2 A |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 9 V |
| Гарантійний термін | 24 |
| Гарантійний строк. | 24 |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Додаткові дані | 6931474716262 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | ABS + PC |
| Мoдель | C12Q Smart |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Сила вихідного струму | 2 A |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип призначення | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB Type-A |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |