

139 ₴
HOCO C88A Star round dual port charger set(Micro) Black ─ комплект із зарядного пристрою з двома USB-портами та кабелем USB ─ Micro. Він допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.
Зарядний пристрій HOCO C88A виготовлений з вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати з собою у відрядження, подорожі або на роботу і не турбуватись про зарядку необхідних у повсякденному житті гаджетів.
Всередині зарядного пристрою передбачено захист від стрибків електрики, перегріву та інших неприємностей, що робить його використання безпечним.
Особливості:
−мережевий зарядний пристрій, оснащений двома роз'ємами USB;
−в комплект входить кабель USB – Micro;
−максимальна сила струму: 2.4А;
−підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших гаджетів;
−вбудована система безпеки захищає гаджети від високої напруги, перегріву, короткого замикання;
−корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегріву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір | Чорний |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| C88A Star round | HOCO |
| Вага | 45 г кг |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Гарантійний термін | 24 |
| Гарантійний строк. | 24 |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додаткові дані | 6931474749529 |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | ABS + PC |
| Мoдель | C88A Star round |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип призначення | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | 2 x USB Type-A |