81 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CC-R14B |
| Висота | 14,9 |
| Галузь застосування | для будівництва та електромонтажу |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| Діаметр кабелю | 14 мм |
| Колір | чорна |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Робоча температура | - 40 °C до +80 °C |
| Розмір | 14 мм |
| Тип | кругла |