



2 006 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Довжина шини | 156 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | Power E system |
| Артикул | 895642 |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Напруга акумулятора | 20 B |
| Технологія акумуляторних елементів | Li-Ion |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |