
3 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KW-2515 |
| Висота | 25 мм |
| Галузь застосування | будівництво, покрівельні роботи, меблеве виробництво, в побуті |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| Довжина | 25 мм |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Покриття | Цинк білий |
| Товщина | 2,00 мм |
| Ширина | 15 |