
31 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KP-8060 |
| Вага теоретична 1 шт. | 23.24 г |
| Вид різьби | неповна |
| Висота | 80 мм |
| Галузь застосування | будівництво, покрівельні роботи, меблеве виробництво, в побуті |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| До якої основи | для дерева, для щільних повнотілих основ (з дюбелем) |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр | 6 мм |
| Матеріал | цинк білий |
| Наконечник | гострій |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 10 |
| Стандарт | DIN 571 |
| Тип різі | саморізна |
| Товщина | 2,00 мм |
| Ширина | 60 |