
34 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KP-60100 |
| Висота | 60 мм |
| Галузь застосування | будівництво, покрівельні роботи, меблеве виробництво, в побуті |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| Довжина | 60 мм |
| Матеріал | цинк білий |
| Покриття | Цинк білий |
| Товщина | 2,00 мм |
| Ширина | 100 |