| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | 057100 |
| Артикул | 10L4251-2T-C |
| Вага теоретична 1 шт. | 3.75 г |
| Вид різьби | повна |
| Вид та розмір шліца | PH2 |
| Галузь застосування | для будівництва, для авто, для покрівельніх робіт, для вікон та дверей |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| До якої основи | для металу |
| Довжина | 51 мм |
| Діаметр | 4.2 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Наконечник | свердло |
| Покриття | Цинк білий |
| Тип різі | саморізна |
| Товщина просвердлюваного металу (max) | 2 мм |