



25 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FT-105 |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| Діаметр кабелю | 10 мм |
| Діаметр свердла | 6 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Робоча температура | -15 + 60°С |
| Розмір | 10*5 мм |
| Тип | плоский |