


3 036 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | 052142 |
| Артикул | FT35095-C |
| Вага теоретична 1 шт. | 0.8 г |
| Вид різьби | повна |
| Вид та розмір шліца | PH2 |
| Галузь застосування | для будівництва, для гіпсокартонних систем |
| Гарантійний термін | не передбачено виробником |
| До якої основи | для металу |
| Довжина | 9,5 мм |
| Діаметр | 3.5 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Наконечник | свердло |
| Покриття | Цинк білий |
| Тип різі | саморізна |
| Товщина просвердлюваного металу (max) | 2 мм |