864 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний споживаний струм | 3.5/5 А |
| НГ-напруга | 12В |
| Напруга | Дванадцять |
| Номінальна потужність | 10 Вт |
| ОЕМ | 2108-3730000 |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1sdcO6wntqJgV3WYAFLWRtsqj4gPGKDbV/view |
| Потужність | 10 Вт |
| Рекомендація для магазина | 000000009 |
| Споживаний струм | 3,5/5 А |
| ШтрихКод | 2900011783412 |