580 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 24 місяці |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальний споживаний струм | 2.8 А |
| НГ-напруга | 12В |
| Напруга | Дванадцять |
| Номінальна потужність | 8 Вт |
| ОЕМ | 2103-3730000 |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1sdcO6wntqJgV3WYAFLWRtsqj4gPGKDbV/view |
| Потужність | 8 Вт |
| Рекомендація для магазина | 000000009 |
| Споживаний струм | 2,8 А |
| ШтрихКод | 2900011783313 |