538 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Користувальницькі характеристики | |
| seo title | Блок живлення Lenovo (20V 4,5A 90W) Square tip |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Вихідна напруга | Двадцять |
| Гарантія | 3 місяці |
| Гарантія | 3 місяці |
| Якість | Оригінал |
| Комплектація | Блок живлення, мережевий кабель + 70 грн |
| Потужність | 90 Вт |
| Сила струму | 4.5 A |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | Square tip with pin |