791 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Користувальницькі характеристики | |
| seo title | Блок живлення HP ( 18,5 V 6,5 A 120W) |
| Вхідна напруга | 220 В ± 10% |
| Вихідна напруга | 18.5 В |
| Гарантія | 3 місяці |
| Гарантія | 3 місяці |
| Якість | Оригінал |
| Комплектація | Блок живлення, мережевий кабель + 70 грн |
| Потужність | 120 Вт |
| Сила струму | 6.5 A |
| Сумісність з брендом | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 х 5.0 мм |