349 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Сумісність з брендом | Fujitsu |
| Користувальницькі характеристики | |
| seo title | Блок живлення Fujitsu (19V 2,1A 40W) |
| Вхідна напруга | 220 В ± 10% |
| Вихідна напруга | Дев'ятнадцять |
| Гарантія | 3 місяці |
| Гарантія | 3 місяці |
| Якість | Оригінал |
| Комплектація | Блок живлення, мережевий кабель + 70 грн |
| Потужність | 40 Вт |
| Сила струму | 2.1 A |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |