1 095 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Користувальницькі характеристики | |
| seo title | Блок живлення Dell ( 19,5 V 9,23A 180 W) 7.4x5.0 |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Вихідна напруга | 19.5 У |
| Гарантія | 3 місяці |
| Гарантія | 3 місяці |
| Якість | Оригінал |
| Комплектація | Блок живлення, мережевий кабель + 70 грн |
| Потужність | 180 Вт |
| Сила струму | 9.23 A |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 х 5.0 мм |