371 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Користувальницькі характеристики | |
| seo title | Блок живлення Dell ( 19,5 V 2,31 45 W) |
| Вхідна напруга | 220 В ± 10% |
| Вихідна напруга | 19.5 У |
| Гарантія | 3 місяці |
| Гарантія | 3 місяці |
| Якість | Оригінал |
| Комплектація | Блок живлення, мережевий кабель + 70 грн |
| Потужність | 45 Вт |
| Сила струму | 2.31 A |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 х 5.0 мм |