Універсальний накопичувач Seagate Barracuda гарантує ефективний доступ до файлів. Використовуйте простір для зберігання даних, необхідних для роботи, та отримайте зручний інструмент, який допоможе вам виконувати щоденні обов’язки. Цей диск також можна використовувати для зберігання колекції святкових фотографій, фільмів, улюбленої музики та ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 490 г кг |
| Висота | 20.2 мм |
| Відновлений | Немає |
| Габарити | 146.99 х 101.85 х 20.2 мм |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Додаткова інформація | оснащені технологією багаторівневого кешування MTC |
| Максимальний рівень шуму | 33 дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Об'єм буфера | 256 MB MB |
| Призначення | для комп'ютерів |
| Робоча температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серія | BarraCuda |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 5.1 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 3.9 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударостійкість | немає даних |
| Час напрацювання на відмову | 600 000 рік |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передачі даних | 220 Мб/с |