289 ₴
Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) — універсальний зарядний пристрій, який допоможе зарядити будь-який ваш гаджет. Він сумісний зі смартфонами багатьох популярних брендів, а також підійде для заряджання планшетів, навушників та інших гаджетів.
ВИСОКОПРОДУКТИВНА ЗАРЯДКА
Адаптер використовує технологію QC 4.0, що забезпечує потужність струму до 20 Вт. Ви отримуєте втричі вищу швидкість заряджання, ніж у звичайної зарядного пристрою. Щоб зарядити, наприклад, iPhone 13 до 60% потрібно лише 30 хвилин.
ПОВНИЙ ЗАХИСТ
Адаптер Vention 1-port USB-C Wall Charger(20W) EU-Plug Black (FADB0-EU) має вбудовані технології для комплексного захисту від перегріву, перевантаження струму, перенапруги й короткого замикання. Його корпус виготовлено з вогнетривкого матеріалу, що гарантує безпечність використання.
ЛЕГКО НОСИТИ З СОБОЮ
Подорожуєте ви з друзями чи їдете у відрядження, цей зарядний пристрій не займе багато місця у вашому багажі. Розміри адаптера дозволяють покласти його у сумку, рюкзак і навіть у карман.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vention |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| FADB0-EU | Vention |
| PC | Vention |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 12 V |
| Гарантійний термін | 12 |
| Гарантійний строк. | 12 |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Додаткові дані | FADB0-EU |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | PC |
| Мoдель | FADB0-EU |
| Сила вихідного струму | 1.67 A |
| Швидка зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |