Fendior Z97 mini IP67 — новий розумний жіночий годинник з набором силіконових ремінців.
Модель компактна й стильна. Виготовлений корпус годинника з цинкового сплаву, тож він міцний і зносостійкий. 1,52-дюймовий дисплей з матрицею AMOLED гарантує яскраве й якісне зображення.
З’єднання зі смартфоном відбувається за допомогою Bluetooth 5.2. Синхронізація швидка й безперебійна. Також модель підтримує під’єднання до Wi-Fi.
Ємність акумулятора 250 mAh, тому без підзарядки смартгодинник працює тривалий час. Для відновлення заряду можна скористатися як дротовою, так і бездротовою зарядкою.
Захист за стандартом IP68 робить смартгодинник водонепроникним. Його сміливо можна носити на тренування й не знімати під час миття рук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 73.5 × 31 × 34 см |
| Ємність акумулятора | 250 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Тип товару | Смартгодинник |
| Гарантійний термін | 6 |
| Гарантійний строк. | 6 |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Додаткові дані | Z97MINORANGE |
| Застосунок | Hryfine |
| Колір | Orange |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Цинковий сплав + IML |
| Матеріал | Цинковий сплав + IML |
| Мoдель | Z97 mini |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Обсяг оперативної пам’яті | 2 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 1.52" |
| Розміри | 73.5 × 31 × 34 см |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Сумісна система | Android 4.4 та вище; iOS 8.0 та вище |
| Тип харчування | Від акумулятора |
| Функції | Відстеження серцебиття, прийом вхідних дзвінків, моніторинг сну, секундомір |
| Цинковий сплав + IML | Fendior |