



601 ₴
Смартгодинник Fendior Z03 Pro IP65 — стильний і функціональний аксесуар. Модель оснащена великим 2-дюймовим дисплеєм, тому користуватися годинником дуже зручно.
Аксесуар має акумулятор ємністю 200 мАг. Він може працювати без підзарядки впродовж 3–5 днів. Захист за стандартом IP65 забезпечує вологостійкість пристрою. Можна не знімати годинник із зап’ястя, коли миєте руки.
Функція моніторингу сну, мультиспортивний режим — усе це допомагає слідкувати за здоров’ям. А функція Bluetooth-дзвінків дозволяє відповідати на вхідні дзвінки, коли незручно користуватися смартфоном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3 – 5 днів | Fendior |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Тип товару | Смартгодинник |
| Гарантійний термін | 6 |
| Гарантійний строк. | 6 |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Додаткові дані | Z03PMint |
| Застосунок | Hryfine |
| Колір | Mint |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Z03 Pro |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Обсяг оперативної пам’яті | 2 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 2.04" |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип харчування | Від акумулятора |
| Функції | Мультиспортивний режим, крокомір, моніторинг сну, Bluetooth-дзвінки |
| Час роботи від акумулятора | 3 – 5 днів |