Авжеж Мирослав, так і є. Писали декілька разів на вайбер з нашего номера 0955334496. Переглянули і тиша! Жодної відповіді! Цей відгук жарт якийсь в передноворічну ніч?
Написали втретьє, вже після відгуку. Знову Мирослав передивився всі повідомлення і реакція - 0! Мда...
Замовляв зарядний пристрій для акумулятора.Щиро дякую за оперативне відправлення.
Замовив зарядку 4.2в,прийшла на 5в,хоча на ній пише 4.2в,спочатку не перевірив,підключив акб перегрівся,і потік.Продають китайський непотріб.
В описі товару вказано: Увага. Використовувати тільки з зовнішнім контроллером заряду!
Хороший зарядний пристрій, але не видає свою потужність навіть на розрядженому акумуляторі. Максимальний струм заряду 8.2А.
Очень плохоЗаказ був зроблен і оплачен через пром оплату, продавець відминив заказ і поставив, що винен я і не відповідаю на дзвінки. Дзвінків не поступало. Про відміну заказу дізнався коли кошти повернулись на карту.