Працює добре!
Очень долго отправляли
Відправка згідно регламенту, який вказаний при оформленні замовлення. Прохання читати перед оформленням. Також ми не працюємо у вихідні дні! Якщо замовлення у п'ятницю після 17-00, то оброблене буде вже у понеділок
Перевірили. Ваше замовлення у п'ятницю в 20:39! Було оброблене у понеділок і відвантажено згідно черги.