9 416 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gastroback |
| Цвет корпуса | Серый |
| Приготовление молочных напитков | Отсутствует |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Тип кофеварки | Капельная |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.6 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал кофейника | металл |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | - |
| Вбудована кавомолка | є |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Длина шнура питания | 1 м |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | сенсорне |
| Контейнер для меленої кави | немає |
| Кількість чашок готового напою | 2 - 8 |
| Материал корпусу | пластик |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | немає |
| Подання пари | немає |
| Подача горячей воды | немає |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | є |
| Регулювання напою | міцність, об'єм напою |
| Резервуар для води | 1 л |
| Розміри | 42.5 х 24 х 19 см |
| Тип | крапельна (фільтраційна) |
| Тип используемого кофе | зернова, мелена кава |
| Тип фильтра | багаторазовий |