10 534 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aiwa |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Tizen |
| Тип телевизора | Qled |
| Состояние | Новое |
| Изображение | |
| Время отклика | 8 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Smart TV | зі Smart TV |
| VESA | 200 х 180 |
| Wi-Fi | є |
| Аудіо | немає даних |
| Вага без підставки | 6 кг |
| Вага з підставкою | 6.2 кг |
| Версія Android | 11 |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Внутренняя память | 4 ГБ |
| Відео | MPEG-4, H.264, H.265, VP9, MPEG1/2, VC-1, XVID |
| Відстань між ніжками | 770 мм |
| Голосове керування | є (пульт) |
| Діагональ екрана | 43" |
| Діапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Энергопотребление | 75 Вт |
| Комплект поставки | ніжки, пульт дистанційного керування, батарейки, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Контрастность | 1200:1 |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Модель пульту | - |
| Оперативная память | 1.5 ГБ |
| Покриття екрана | матове |
| Потужність звуку | 2 х 10 Вт |
| Процесор зображення | Mali-G52-2EE MC1 |
| Поддержка HDR | є |
| Підтримка NTFS | є |
| Разъемы | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, RCA, 2хRF-in, Coaxial |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840х2160) |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 955х566х80 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 955х599х238 мм |
| Технологія MEMC | немає |
| Технология дисплея | QLED |
| Технології звуку | Dolby Digital |
| Тип матрицы | DLED |
| Фото | немає даних |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/C2/S/S2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |