
3 580 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Тип камеры | IP |
| Общие | |
| Вес | 410 г |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Интерфейсы | RJ-45 |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Встроенный микрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | немає |
| Детектор руху | є |
| Диапазон рабочих температур | -30°C~+55°C |
| Звукова сигналізація | є |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | white |
| Угол наклона | 90° |
| Угол обзора по вертикали | 55° |
| Угол обзора по горизонтали | 103° |
| Угол поворота | 345° |
| Максимальный объем карты памяти | - |
| Материал корпуса | Металл |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Разрешение | 2 МП |
| Разрешение видео | 1920х1080 |
| Размер матрицы | 1/2.8″ |
| Розміри | 128.4 х 127.3 х 127.3 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | немає |
| Сповіщення про вторгення в область | немає |
| Тип | дротові |
| Тип подсветки | ІЧ/видиме світло |
| Форм-фактор | купольна (eye-ball) |
| Формат видео | Smart H.265+; H.265;Smart H.264+; H.264B; H.264M; H.264H |
| Хмарне сховище | немає |
| Чувствительность | 0.01 - 0.09470 лк |