
8 675 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Тип камеры | IP |
| Общие | |
| Вес | 570 г |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Аудіо | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Аудіо детекція | немає |
| Встроенный микрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | є |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Детектор обличчя | немає |
| Детектор руху | є |
| Диапазон рабочих температур | -40°C~+60°C |
| Звукова сигналізація | немає |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Угол наклона | 90° |
| Угол обзора по вертикали | 49° |
| Угол обзора по горизонтали | 93° |
| Угол поворота | 360° |
| Максимальный объем карты памяти | 256 ГБ |
| Материал корпуса | Металл |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Разрешение | 8 МП |
| Разрешение видео | 3840x2160 |
| Размер матрицы | 1/1.8″ |
| Розміри | 197.9 х 80.2 х 76.2 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | немає |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип подсветки | видиме світло |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат видео | H.265; H.264; H.264H; Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Хмарне сховище | немає |
| Чувствительность | менше 0.00185 лк |