


1 652 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IMOU |
| Тип камеры | IP |
| Общие | |
| Вес | 830 г |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Встроенный микрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Нет |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | немає |
| Детектор руху | є |
| Диапазон рабочих температур | -10°C~+45°C |
| Звукова сигналізація | немає |
| Класс защиты | внутрішня |
| Цвет | white |
| Угол наклона | немає даних |
| Угол обзора по вертикали | 58° |
| Угол обзора по горизонтали | 112° |
| Угол поворота | немає даних |
| Максимальный объем карты памяти | 512 ГБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 5 В |
| Разрешение | 3 МП |
| Разрешение видео | 2304х1296 |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Розміри | 68 х 33 х 106.6 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | немає |
| Тип | дротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат видео | H.264/H.265 |
| Чувствительность | 0.01 - 0.09470 лк |