2 708 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Тип камеры | IP |
| Общие | |
| Вес | 325 г |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Интерфейсы | RJ-45 |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Встроенный микрофон | без мікрофону |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор обличчя | немає |
| Детектор руху | є |
| Диапазон рабочих температур | -30°C~+55°C |
| Звукова сигналізація | немає |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Угол наклона | 75° |
| Угол обзора по вертикали | 57° |
| Угол обзора по горизонтали | 104° |
| Угол поворота | 360° |
| Максимальный объем карты памяти | - |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Разрешение | 4 МП |
| Разрешение видео | 1920х1080 |
| Размер матрицы | 1/2.9" |
| Розміри | 110 х 104 х 110 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | немає |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | немає |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | бездротові |
| Тип подсветки | ІЧ |
| У комплекті | камера, зовнішнє кріплення, кабель USB Type-C |
| Форм-фактор | купольна (eye-ball) |
| Формат видео | H.264/H.265 |
| Чувствительность | 0.01 - 0.09470 лк |