8 564 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Количество абонентов | 1 |
| Общие | |
| Вес | 300 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 3 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Питание | PoE / DC 12 В |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Черный |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 80°/40° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| реле | немає |
| Рабочая температура | -40°C – +60°C |
| Разрешение видео | 1920х1080 |
| Розміри | 163х73х55 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Степень защиты | IP65 |
| Тип установки | накладний |
| Тип камеры | кольорові |
| Тип панели | відео + аудіо |
| Тип устройства | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |