1 960 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Количество абонентов | 1 |
| Общие | |
| Вес | 320 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| ІЧ-підсвітка | 1.5 м |
| Виявлення людини | немає |
| Двосторонній аудіозв'язок | є |
| Питание | AC 12 В |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серебристый |
| Кут огляду (гориз./верт.) | 76° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| реле | немає |
| Рабочая температура | -40°C – +50°C |
| Разрешение видео | 1920х1080 |
| Розміри | 122х41х23 мм |
| Слот для microSD | немає |
| Степень защиты | IP65 |
| Тип установки | накладний + врізний |
| Тип камеры | кольорові |
| Тип панели | відео + аудіо |
| Тип устройства | виклична панель |
| Тип під'єднання | дротові |