3 156 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Общие | |
| Вес | 198 г |
| Пользовательские характеристики | |
| LAN | 10/100 Мб/с RJ-45 Ethernet |
| MP3 рінгтони (реалтони) | немає |
| PiP (картинка у картинці) | немає |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Встроенная память | є |
| Входить до комплекту | відеодомофон, монтажні аксесуари, інструкція |
| Вільні руки | немає |
| Датчик движения | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Диагональ экрана | 4.3" |
| Питание | PoE / 12 В |
| Запис | фото |
| Карта пам'яті | не підтримується |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорні кнопки |
| Керування замком | є |
| Цвет | Черный |
| Кількість викличних панелей | до 9 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 6 шт |
| Можливість підключення аудіотрубок | немає |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | є |
| Рабочая температура | -10°C - 50°C |
| Разрешение экрана | 480 х 272 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Размер дисплея | 4.3" |
| Розміри | 120 х 120 х 21 мм |
| Сумісна ОС | Windows / macOS / Linux / Android / iOS |
| Совместимость | Hik-Connect |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип экрана | TFT |
| Тип під'єднання | дротове / бездротове |
| Тривожні входи | 4 |
| Функція загального виклику | є |