5 263 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Общие | |
| Вес | 675 г |
| Пользовательские характеристики | |
| LAN | немає RJ-45 Ethernet |
| MP3 рінгтони (реалтони) | є |
| Own | 1089 |
| PiP (картинка у картинці) | немає |
| USB | немає |
| microUSB | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Інтерком | є |
| Автовідповідач | є |
| Беспроводной стандарт | - |
| Встроенная память | є |
| Входить до комплекту | відеодомофон, настінний кронштейн, монтажні аксесуари, комплект з'єднувальних проводів, інструкція |
| Вільні руки | немає |
| Датчик движения | немає |
| Дисплей | кольоровий |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | PoE / 12 В |
| Запис | фото |
| Карта пам'яті | microSD 128 ГБ |
| Квадратор | немає |
| Керування | сенсорний екран + мобільний додаток |
| Керування замком | є |
| Цвет | чорний із сріблястим |
| Кількість викличних панелей | до 5 панелей |
| Кількість відеопанелей | 1 |
| Максимум внутрішніх моніторів | 5 шт |
| Можливість підключення аудіотрубок | немає |
| Монтаж | накладний |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Режим прослуховування (аудіоняня) | немає |
| Рабочая температура | -10°C - 50°C |
| Разрешение экрана | 1024 х 600 |
| Розмова з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Размер дисплея | 7" |
| Розміри | 175 х 113.5 х 21 мм |
| Сумісна ОС | Android / iOS |
| Совместимость | Hik-Connect |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип экрана | TFT |
| Тривожні входи | 8 |
| Функція загального виклику | є |