2 530 ₴
Особенности:
Высокоэффективный тороидальный трансформатор
Подходит для бытовой техники, ИТ и офисного оборудования
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В ± 8% |
| Вихідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц |
| Відносна вологість (без конденсату) | 10-90 % |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Діапазон вхідної напруги | 150-270 В |
| Предохранитель | немає даних |
| Цвет | Черный |
| Количество фаз | немає даних |
| Потужність номінальна, Вт | 1200 |
| Потужність повна, ВА | 2000 |
| Розміри виробу, мм | 250 х 175 х 140 мм |
| Температура довкілля | 0-40 °С |
| Тип підключення стабілізатора | вилка |