1 854 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Тип | Пароочиститель |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикатор уровня воды | немає |
| Індикація готовності пари | є |
| Автоматическое отключение | немає даних |
| Витрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає даних |
| Длина шнура | 3 м |
| Предохранительный клапан | є |
| Защита от накипи | немає даних |
| Защита от перегрева | є |
| Знімний бункер для води | немає |
| Цвет | Серый |
| Максимальное давление | 3,5 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає даних |
| Насадки и щетки | для меблів, миття вікон, плитки, підлоги, тканин, точкового прибирання |
| Объем бака для воды | 0,25 л |
| Мощность | 1050 Вт |
| Регулювання витрати пари | є |
| Розміри | 285 х 225 х 145 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | ручний |
| Час нагрівання | 3 хв |