



9 705 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | немає |
| Индикатор уровня воды | немає |
| Автоматическое отключение | немає |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | еспресо |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція |
| Дисплей | без дисплея |
| Длина шнура питания | немає даних |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | механическое |
| Цвет корпуса | білий з синім |
| Контейнер для меленої кави | немає |
| Кількість чашок готового напою | 1 |
| Материал корпусу | пластик, метал |
| Материал кофейника | без кавника |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Подача горячей воды | немає |
| Протикрапельна система | немає |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | немає |
| Резервуар для води | 0.9 |
| Розміри | 23 x 28 x 31 см |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | мелена кава, чалди |
| Тип фильтра | багаторазовий |