20 062 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| Displayport | 2 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.6 х 515.1 х 197.2 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Цвет | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.0 |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Споживана потужність (в роботі) | 15 Вт |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |