593 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Цвет | Черный |
| Тип | Подставка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 600 г кг |
| Габарити | 345х247х33 мм |
| Питание | від USB |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість виходів USB2.0 | 2 |
| Кількість виходів USB3.0 | немає |
| Максимальная диагональ устройства | 17" |
| Материал | Металл/пластик |
| Повітрянний потік | немає даних |
| Розміри вентилятора | 120х120х20 мм |
| Уровень шума | немає даних |
| Тип охлаждения | активне |
| Скорость вращения | 1200 об/хв |