15 818 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Krups |
| Давление помпы | 15 бар |
| Тип кофеварки | Эспрессо |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Дополнительные функции | |
| Подача горячей воды | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | є |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | є |
| Вид | окремостояча |
| Використовувані технології | Cold Brew Aroma |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Керування | сенсорне |
| Цвет корпуса | нержавіюча сталь із чорним |
| Комплектация | кавомашина, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість запрограмованих напоїв | 4 шт |
| Кількість фільтрів | 1 фільтр |
| Можливість програмування | є |
| Одночасне приготування чашок | 1 |
| Мощность | 1150 Вт |
| Приготовление молочных напитков | ручне |
| Приготування напоїв | еспресо, лунго, фільтр-кава, колд брю |
| Програмування жорсткості води | є |
| Програмування міцності кави | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | є |
| Протикрапельний механізм | немає даних |
| Подогрев чашек | відсутній |
| Регулювання висоти дозатора/підставки | відсутнє |
| Регулювання мелення | є |
| Резервуар для води | 1.8 л |
| Розміри | 29.5 х 15 х 36 см |
| Система самоочищення | є |
| Тип используемого кофе | зернова / мелена |