4 582 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 64 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 710 г |
| Высота | 26 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 102 х 26 х 147 мм |
| Дополнительная информация | - |
| Максимальный уровень шума | 30 дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Назначение | для комп'ютерів |
| Рабочая температура | немає даних |
| Середній час пошуку | 4,16 мс |
| Серия | Constellation ES |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 8.94 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 70 Gs |
| Время наработки на отказ | 1 200 000 год |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
| Скорость передачи данных | 600 Мб/с |