



14 942 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agent |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне подавання | є |
| Автостарт/стоп | є |
| Габарити | 373x298x650 мм |
| Дисплей | немає |
| Знищення компакт-дисків | є |
| Знищення паперу | є |
| Знищення платіжних карток | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 22 листа |
| Вместимость корзины | 35 л |
| Мощность | немає даних |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 4х32 мм |
| Рівень безпеки | 4 |
| Уровень шума | 52 дБ |
| Тип різання | перехресне |
| Формат | А4+ |
| Швидкість знищення | 3.12 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 215 мм |