8 105 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agent |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне подавання | є |
| Автостарт/стоп | є |
| Габарити | 365х282х540 мм |
| Дисплей | немає |
| Знищення компакт-дисків | є |
| Знищення паперу | є |
| Знищення платіжних карток | є |
| Знищення скоб/скріпок | є |
| Кількість знищуваних аркушів за раз | 14 листів |
| Вместимость корзины | 25 л |
| Мощность | немає даних |
| Реверс | є |
| Розмір фрагментів | 4х38 мм |
| Рівень безпеки | 4 |
| Уровень шума | немає даних |
| Тип різання | перехресне |
| Формат | А4+ |
| Швидкість знищення | 2.4 м/хв |
| Ширина гнізда подачі | 215 мм |