



20 016 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delonghi |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Давление помпы | 15 бар |
| Тип кофеварки | Рожковая |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Подогрев чашек | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для молока | немає |
| Індикатор включення | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Автоматичне приготування напоїв | американо, еспресо |
| Блокування від дітей | немає |
| Вбудована кавомолка | немає |
| Вид | окремостояча |
| Входить до комплекту | кавоварка, інструкція |
| Віддалене керування | відсутнє |
| Дисплей | без дисплея |
| Длина шнура питания | немає даних |
| Дополнительно | немає |
| Знімна варильна група | відсутня |
| Знімний блок для заварювання | немає |
| Керування | кнопкове |
| Комплектация | кавоварка, інструкція |
| Контейнер для меленої кави | немає |
| Кількість запрограмованих напоїв | немає |
| Кількість фільтрів | 2 фільтри |
| Кількість чашок готового напою | 2 |
| Материал корпусу | нержавіюча сталь |
| Материал кофейника | без кавника |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість програмування | є |
| Місце під фільтр для води | немає |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Одночасне приготування чашок | 1-2 |
| Подання пари | є |
| Мощность | 1400 Вт |
| Програмування жорсткості води | є |
| Програмування обсягу порції | є |
| Програмування температури напою | є |
| Протикрапельна система | немає |
| Протикрапельний механізм | немає даних |
| Підігрів кавника / чашок | немає |
| Регульована висота дозатора / підставки | немає |
| Регулювання мелення | відсутнє |
| Регулювання міцності кави | є |
| Регулювання напою | міцність, об'єм напою |
| Резервуар для води | 1.7 л |
| Розміри | 40 х 28 х 37 см |
| Система самоочищення | відсутня |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | зернова, мелена кава |
| Тип фильтра | багаторазовий |