| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Agent |
| Формат | A3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна товщина плівки | 250 мкм |
| Метод нагріву | гарячі вали |
| Реверс | є |
| Рабочая температура | 80-180°C |
| Розміри | 530х210х105 мм |
| Фольгування | є |
| Швидкість ламінування | 41 см/хв |