230 ₴
12cм RGB ВЕНТИЛЯТОР
120-мм вентилятор з 3-контактним роз’ємом Molex + і стильним RGB-підсвічуванням з декількох світлодіодних кілець. Фіксоване світлодіодне підсвічування RGB додає особливу привабливість вашого пристрою. Вигнуті лопаті вентилятора забезпечують максимальну ефективність охолодження
Кілька RGB-кілець на корпусі - Світлодіодні кільця на передній і бічних панелях вентилятора створюють ефект "планетарних кілець", який надає підсвічуванні saturn унікальний і космічний вид.
Статичне RGB підсвічування - Попередньо FRGB-вентилятори забезпечують статичну RGB-підсвічування і надають стильний вигляд вашому ПК.
Вигнуті лопаті вентилятора забезпечують максимальну ефективність охолодження
Антивібраційні прокладки поглинають і демпфують вібрації, викликані обертанням вентилятора.
120-мм вентилятор з 3-контактним роз’ємом
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AeroCool |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 112 г |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | 60000 год |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Додаткові дані | - |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1000 об/хв |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 0.3 А |
| Повітряний потік | 35.8 CFM |
| Подсветка | FRGB |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | 3-Pin + Molex |
| Роз'єм управління підсвічуванням | 3-Pin |
| Розміри | 120 х 120 х 25 мм |
| Уровень шума | 19.6 дБ |
| Потребляемая мощность | 3.6 Вт |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Давление | 1.31 мм H2O |
| Толщина | 25 мм |