Цей 8-сантиметровий вентилятор відрізняється оптимальним співвідношенням ціни та якості та забезпечує ефективне охолодження. Тому він є ідеальним рішенням для збирачів ПК початкового рівня. Знімні лопаті вентилятора полегшують його обслуговування.
• Оптимальне співвідношення ціни та якості
• Знімні лопаті вентилятора полегшують його обслуговування
• Використання гідравлічного підшипника підвищує надійність та ефективність
• Максимальна швидкість обертання вентилятора 2000 об/хв.
• Оснащений 4-контактним роз'ємом Molex
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AeroCool |
| Диаметр вентилятора | 80 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | 60000 год |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Додаткові дані | - |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір крильчатки | синій |
| Кількість у комплекті | 1 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 2000 об/хв |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 0.14 A |
| Повітряний потік | 21.5 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | Molex |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Уровень шума | 25.3 дБ |
| Потребляемая мощность | 1.68 Вт |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Давление | - |
| Толщина | 25 мм |