Сковорода Magio чудово підходить для приготування апетитних та соковитих страв для всієї родини. Привабливий дизайн доповнить інтер’єр вашої кухні та перетворить кожне приготування страви на задоволення. Ручка з покриттям Soft Touch зручно лежить у руці та гарантує надійне та безпечне використання. Посуд підходить для використання на всіх видах плит, у тому числі індукційних.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Magio |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Вес | 1.63 кг кг |
| Використання в духовій шафі | Нет |
| Высота стенки | 5.5 см |
| Внутреннее покрытие | антипригарне |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Диаметр | 26 см |
| З газовими плитами | Да |
| З електричними плитами | Да |
| З індукційними плитами | Да |
| З'ємна ручка | Нет |
| Цвет корпуса | Черный |
| Лита ручка | Нет |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Материал крышки | Стекло |
| Материал ручки | бакелит |
| Миття в посудомийній машині | Нет |
| Наличие крышки | з кришкою |
| Носик для зливу | Нет |
| Отвір для підвішування | Да |
| Технологія внутрішнього покриття | GEEHUA |
| Тип | традиційна |
| Толщина дна | 5 мм |
| Толщина стенки | 3 мм |