Moose – це більше, ніж просто високоточний сканер; це розумніше рішення для сканування
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 3DMAKERPRO |
| Пользовательские характеристики | |
| USB | 1 х USB2.0 |
| Wi-Fi | немає |
| Вес | 280 г кг |
| Вихідний формат | OBJ/STL/PLY/ASC |
| Входить до комплекту | 3D-сканер х 1, зарядний пристрій х 1, кабель даних х 1 |
| Відстань роботи | 150 - 400 мм |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Мінімальні вимоги до комп'ютера | Intel Core i5 8th, 8 ГБ оперативної пам’яті, графічний процесор MX250 з 2 ГБ відеопам’яті |
| Одинарний діапазон захоплення | 200 x 100 мм |
| Режим відстеження | візуальне відстеження |
| Разрешение | 0.07 мм |
| Розміри | 115х70х35 мм |
| Совместимость | Windows10/11 64-розрядна, MacOS |
| Тип | ручний 3D-сканер |
| Тип світла | синє світло |
| Типові розміри об'єкта | 15 - 1500 мм |
| Точность | 0.03 мм |
| Скорость сканирования | 10 кадрів/сек |