Moto g15 подарує вам кінематографічне враження завдяки яскравому Full HD+ дисплею, звуку Dolby Atmos та камері на 50 МП. Телефон виготовлений з якісних водовідштовхувальних матеріалів, м’якого екошкіри та скла Corning Gorilla Glass 3. Швидко заряджайте пристрій за допомогою TurboPower3 та насолоджуйтесь довгий час автономної роботи.
Оживіть розваги на 6,72-дюймовому FHD+ дисплеї з Dolby Atmos та Bass Boost. Насолоджуйтесь насиченими кольорами, кришталево чистим звуком та по-справжньому імерсивним досвідом під час гри, перегляду фільмів або прослуховування музики.
Знімайте чіткі та яскраві фото за будь-якого освітлення завдяки сенсору 50 МП з технологією Quad Pixel. А з портретним режимом на основі ІІ ваші фотографії отримають ефект природної глибини та м’якого розмиття.
Заряду акумулятора на 5200 мАч вистачить до 2 днів, а швидка зарядка TurboPower 183 забезпечить кілька годин безперервної роботи лише за кілька хвилин.
Телефон виконаний із матеріалів преміальної якості з обробкою з екошкіри. Бризки та краплі більше не проблема завдяки водовідштовхувальному покриттю, а скло Corning Gorilla Glass 3 забезпечить надійний захист екрану.
Зберігайте кожен момент
Зберігайте всі свої фотографії, фільми, музику та програми в одному місці. Якщо цього недостатньо, додайте до 1 ТВ пам’яті за допомогою картки microSD.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Цвет | Оранжевый |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5200 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вес | 203 г кг |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.67x75.98x8.17 мм |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Диагональ экрана | 6.72" |
| Захист від пилу і вологи | IP54 |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Материал корпуса | пластик, шкіра |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | чохол |
| Объём встроенной памяти | 512 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 50+5 Мп |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Процессор | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серия | Motorola Moto G15 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.7 ГГц |
| Быстрая зарядка | є |